Warsztat "Akcja Filmowa"

WARSZTATY male

Autorski warsztat filmowy online Agnieszki Kokowskiej. Warsztat jest przeznaczony dla młodzieży w wieku 14-18 lat i odbędzie się w przestrzeni internetu. Warsztat jest BEZPŁATNY i będzie się składał z 6 dwugodzinnych spotkań.

Podczas warsztatu uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat tworzenia filmów i wykorzystywania w tym celu prostych narzędzi jak smartfon czy łatwo dostępne aplikacje. Będziemy również rozmawiali o filmach i ich twórcach, sztukach audiowizualnych, marzeniach, obywatelskości, przyszłości, międzykulturowosci, a także poznawali się na wzajem :).

Efektem naszego warsztatu będzie film krótkometrażowy wspólnie zrealizowany film.

Harmonogram spotkań:

> 17 lipca g. 10:00 - 12:00
> 25 lipca g. 10:00 - 12:00
> 01 sierpnia g. 10:00 - 12:00
> 07 sierpnia g. 10:00 - 12:00
> 15 sierpnia g. 10:00 - 12:00
> 22 sierpnia g. 10:00 - 12:00

Podczas warsztatu odwiedzą nas goście:

Dorota Migas-Mazur - reżyserka
Piotr Sobociński JR - operator filmowy
Teresa Czepiec - reżyserka

Jeśli masz między 14-18 lat i chciałbyś wziąć udział to koniecznie ZGŁOŚ SIĘ!

Aby się zgłosić wyślij maila na:

o tytule: ZGŁOSZENIE

dostaniesz maila z krótką ankietą do wypełnienia.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rekrutacja. O wynikach rekrutacji zostaniecie poinformowani 13 lipca.

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Agnieszka Kokowska i jestem operatorką, fotografką, artystką wizualną, edukatorką, szczęśliwą mamą jedenastoletniego Noego. Ukończyłam Katowicką Szkołę FIlmową na kierunku operatorskim oraz ASP w Poznaniu na kierunku Fotografii. Od kilkunastu lat pracuję w polskiej branży filmowej. Spędziłam również 2 lata w Londynie, gdzie mogłam się nieco bliżej przyjrzeć międzynarodowym produkcjom. Film jest dla mnie drogą do rozmowy z drugim człowiekiem i sposobem na przyjrzenie się różnym zjawiskom, emocjom i relacjom, zagłębieniem się w tym, co nas fascynuje, poznaniem i zrozumieniem tego, czego się boimy.

www.agnieszkakokowska.com
www.instagram.com/koko_eye

Partner projektu: Fundacja BONIN

projekt realizuję w ramach programu MKiDK "Kultura w sieci"