Prawa Autorskie Strony

Prawa autorskie i ograniczenie powielania

Publikowane w niniejszym serwisie pliki, teksty, fotografie w tym archiwa, strony WWW oraz dokumenty są w całości własnością Fundacji Bonin Nie mogą być w żaden sposób zmieniane ani poddawane edycji jak również kopiowane na innym serwerze w Internecie. Dopuszcza się reprodukcję (np. wydruk z drukarki) jedynie w całości dla celów niekomercyjnych. Nie można ich używać w celu jakiejkolwiek sprzedaży lub jako materiału towarzyszącego jakiemukolwiek produktowi, który podlega sprzedaży.

Wszelkie reprodukcje wspomnianych materiałów muszą zawierać poniższy tekst:

Copyright (c) 2016 Fundacja Bonin Wszelkie prawa zastrzeżone

Na wszystkie publikowane w niniejszym serwisie materiały posiadamy zgodę autorów lub właścicieli praw autorskich na ich publikację.

Odnośniki

Nie ma żadnych ograniczeń co do umieszczania lub podawania na stronach WWW lub w innych publikacjach odnośników do materiałów umieszczonych w niniejszym serwisie.

Kopiowanie (mirroring)

Osoby pragnące umieścić dokładną kopię (mirror) wybranego pliku na innym serwerze, powinny uprzednio uzyskać naszą zgodę. W celu jej uzyskania prosimy pisać na adres podany w kontakcie. Do publikowanego tekstu należy dodać poniższą informację

Copyright (c) 2016 Fundacja Bonin Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie serwisu

Oprogramowanie serwisu zostało oparte o własne rozwiązania, szablon YOOtheme na licencji deweloperskiej FabrykaStron.eu, a także o system do zarządzania treścią JOOMLA CMS oparty na zasadach licencji GNU General Public License (GNU GPL).